اخبار
1396/10/27 چهارشنبه
معاون عمرانی: جلوی ساخت‌ و سازهای غیرقانونی در استان گرفته می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: با هرگونه ساخت و ساز غیرقانونی در این استان برخورد قاطعی خواهد شد و برای جلوگیری از گسترش چنین بناهایی نظارت مستمر به عمل می آید.
مهندس عزیز فیلی در نشست شورای فنی  استان که دیروز تشکیل گردید، تاکید کرد: شهرداری ها، راه و شهرسازی و نظام مهندسی در گسترش و ایجاد این ساخت و سازهای غیرقانونی در همه شهرهای استان و یاسوج جلوگیری کنند.
وی با بیان اینکه، هر سه دستگاه ذکر شده باید ساخت و سازهای غیرقانونی را شناسایی کرده و تذکر کتبی را به آنها ارجاع دهند، تاکید کرد: افراد کاردان و فنی متناسب با نیاز ساخت و سازها در استان باید به کار گرفته شوند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تصریح کرد: جمع‌ آوری و تخریب سازه‌های غیرقانونی باید در دستور کار شهرداری یاسوج قرار گیرد.
مهندس فیلی ابراز داشت: قطعه سوم بزرگراه یاسوج - شیراز به طول هشت کیلومتر به دلیل ایرادها و نقص های متعددی تعطیل بوده که اداره کل راه و شهرسازی استان مکلف است در صورت طلبکاری پیمانکار به طرح خاتمه داده و در صورت بدهکاری پیمانکار، عملیات اجرایی از سر گرفته شود.
وی بیان کرد: فاضلاب بیمارستان 283 تختخوابی یاسوج نیز باید به شبکه فاضلاب وصل شده و این طرح نیازی به تصفیه خانه نداشته و آشغال گیر باید نصب شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خاطر نشان کرد: هر چه سریع‌تر چارچوب طرح جامع شهر یاسوج باید مشخص گردد.
فرماندار بویراحمد نیز گفت: با دستگاه‌های متخلف در زمینه ساخت و ساز بی رویه و غیراصولی باید برخورد جدی  صورت گیرد.
آقای شاهرخ کناری افزود: گسترش بسیاری از این مشکلات به سبب ضعف در نظارت دستگاه‌های متولی بوده است.
منبع خبر:پایگاه اطلاع رسانی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری کهگیلویه و بویر احمد میباشد.

http://kb-p.ir/