جمعه 29 تير 1397   21:08:28
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1395/11/9 شنبه
 • معاون هماهنگی امور عمرانی خبر دادند: ایجاد 2017 شغل روستایی با اعتباری بر 277 میلیارد ریال در استان کهگیلویه و بویراحمد
  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ایجاد دو هزار و 17 شغل روستایی با اعتبار 277 میلیارد و 326 میلیون ریال خبردادند.
  مهندس پژمان نیک اقبالی در نشست پیگیری پروژه ارتقاء تولید و توسعه اشتغال پایدار روستایی، با بیان این مطلب، اظهار داشتند: پیش بینی این پروژه برای توسعه اشتغال در استان کهگیلویه و بویراحمد ایجاد چهار هزار و 319 شغل توسط 9 دستگاه اجرایی بوده است.
  وی، با بیان اینکه اعتبار پیشنهادی برای ایجاد تعداد شغل پیش بینی شده، بالغ بر 386 میلیارد ریال بوده است، اظهار داشتند: از این میزان شغل پیش بینی شده دو هزار و 17 شغل تا پایان دی ماه محقق شده و امیدواریم مطابق برنامه مصوب تا پایان سال این میزان محقق شود.
  مهندس نیک اقبالی، گفتند: مطابق آمار تهیه شده تا پایان دی ماه 58 درصد این پروژه محقق شده است.
  وی، افزودند: دستگاه هایی نظیر کمیته امداد امام خمینی(ره)، بسیج سازندگی، قرارگاه قرب کوثر، پست بانک، بنیاد شهید و امور ایثارگران، تعاون،کار و رفاه اجتماعی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، امور عشایر و سازمان بهزیستی دستگاه های مجری پروژه ارتقاء تولید و توسعه اشتغال پایدار روستایی هستند.
  مهندس نیک اقبالی، خاطر نشان کردند: در این میان دستگاه هایی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره) با 94 درصد پیشرفت و محقق کردن 1057 شغل، بنیاد شهید با تحقق 132 درصدی و ایجاد 29 شغل، امور عشایر با تحقق 100 درصدی، نقش مهمی در ایجاد اشتغال داشته و مابقی دستگاه ها نیز با رفع برخی موانع تا پایان سال به تعهدات خود عمل خواهند کرد.
  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، ایجاد اشتغال خرد و متوسط را راهکار توسعه اشتغال و کاهش بیکاری در استان دانستند و گفتند: با ایجاد کارگاه های خرد و مشاغل کوچک بخش عمده ای از مشکلات اشتغال استان کهگیلویه و بویراحمد برطرف می شود.
  وی، به حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در استان اشاره کردند و گفتند: مطابق با تفاهم نامه با این ستاد با تدوین برنامه ای سه ماهه، درصد بیکاری استان طی سه سال آینده در استان کاهش می یابد.
  منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد

   

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما