جمعه 29 تير 1397   21:08:43
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1395/11/11 دوشنبه
 • معاون هماهنگی امورعمرانی از اختصاص 70 درصد جرائم راهنمایی و رانندگی به شهرداری ‌ها خبر دادند.
  معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد از اختصاص 70 درصد جرائم راهنمایی و رانندگی به شهرداری ‌های استان خبر دادند.
  مهندس پژمان نیک‌اقبالی در ششمین نشست شورای ترافیک استان به نحوه توزیع جرائم راهنمایی و رانندگی در بین شهرداری‌ ها و دهیاری‌ های استان اشاره کردند و گفتند: جرائم راهنمایی و رانندگی 46 میلیارد و 980میلیون ریال است که 32 میلیارد و 920 میلیون ریال به شهرداری‌ ها و 14 میلیارد و 100 میلیون ریال به دهیاری‌ های استان اختصاص یافت.
  مهندس نیک اقبالی بیان کردند: جرایم راهنمایی و رانندگی با توجه به میزان جرائم اخذ شده در شهرها توزیع شده است.
  وی با مهم خواندن مصوبات این شورا یکی از راه کارهای رفع مشکلات ترافیکی شهر یاسوج را پل سوم بشار برشمردند و افزودند: شورای ترافیک در خصوص چگونگی اتصال این پل به جاده اصلی تصمیم بگیرد.
  معاون عمرانی استانداری با تاکید به اینکه، مباحث کلان ترافیکی هر شهر در این شورا باید مطرح و نتیجه گیری شود، افزودند: اقدام خودسرانه برای طرح‌ های ترافیکی ممنوع بوده وهرگونه تغییرات ترافیکی باید با مجوز شورای ترافیک و پیوست مصوبه این شورا باشد.
  وی بیان کردند: دستگاه‌ هایی که خواستار تغییرات ترافیکی حتی به صورت آزمایشی هستند باید از مصوبات شورای ترافیک استان تبعیت کنند.
  مهندس نیک‌اقبالی تصریح کردند: حتی مغایرت‌ هایی که حین اجرای نقشه‌ ها باید ایجاد گردد، برای تعیین تکلیف نهائی  به این شورا گزارش داده شود.
  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تاکید کردند: ورودی شهرها و کمربندی ها باید ساماندهی و با هماهنگی و برنامه ریزی به معضلات و مشکلات ترافیکی پرداخته شود.
  در این نشست شورای ترافیک مسائل ترافیکی دو شهر گچساران و باشت و ایجاد بازارچه دستفروشان و چندین طرح دیگر را بررسی کردند.

  منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما