جمعه 29 تير 1397   21:06:14
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1395/11/11 دوشنبه
 • معاون هماهنگی امورعمرانی بر استفاده از زیبائی های ساحل رودخانه لوداب برای فضای تفریحی تاکید کردند.
  معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد بر توجه و استفاده از ظرفیت ساحل رودخانه لوداب برای احداث پارک تفریحی تاکید کردند و گفتند: باید با استفاده از این ظرفیت‌ها شرایط مطلوبی برای گردشگران و مردم منطقه فراهم کرد.
  مهندس پژمان نیک اقبالی در ششمین نشست تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی با موضوع بررسی طرح جامع و تفضیلی شهر پاتاوه و گراب، افزودند: خوشبختانه در جلسات برگزار شده مشکلات این طرح‌ ها بررسی و برای رفع آنها راهکارهایی ارائه شده است.
  وی اظهار داشتند: الحاق روستای تل دراز به شهر گراب، تعریض ورودی شهر از سمت حیدرآباد برای دسترسی جاده به دره سرد و استفاده از ظرفیت ساحلی رودخانه به منظور احداث پارک از مصوبات این نشست است.
  معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار در خصوص معبر ورودی جاده اصفهان به یاسوج در پاتاوه، افزودند: در جلسه مصوب شد این معبر از 16 متر به 18 متر تغییر کند، البته این کار منوط به اجازه ساکنین محل و کسب رضایت آنها توسط شهرداری است.
  مهندس نیک اقبالی، ایجاد تقاطعی در مسیر اصفهان - یاسوج در شهر پاتاوه را از دیگر موارد مطرح شده در این نشست عنوان کردند و گفتند: چون اطراف مسیر مکان‌ های تجاری می باشد، برای ایجاد تقاطع، بهترین راه احداث زیرگذر است.
  در این نشست موارد دیگری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

  منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما