جمعه 31 خرداد 1398   00:46:21
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1395/12/22 يكشنبه
 • معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری: همه اقدامات لازم برای گردشگران نوروزی در استان به عمل آمده است
  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفتند: تمام اقدامات لازم و ضروری در همه زمینه ها برای ارائه خدمات به گردشگران و مهمانان نورزی در استان انجام شده است.
  مهندس پژمان نیک اقبالی در کارگروه گردشگری استان، تاکید کردند: باید از تمام ظرفیت های استان استفاده کنیم و با برگزاری مراسم شاد و به یادماندنی  روحیه با نشاط و شاداب بین مردم ایجاد شود.
  وی با اشاره به ظرفیت های گردشگری طبیعی، تاریخی و مذهبی استان، افزودند: اقدامات دولت تدبیر و امید به خصوص در حوزه توسعه زیر ساخت های گردشگری مثل راه، بهداشت، امنیت و ارتباطات نقش مهمی در جذب گردشگران داشته و چون پیش بینی می شود که امسال برشمار گردشگران در تعطیلات نوروزی پیش رو افزوده  شود لذا در همه زمینه ها تدابیر لازم اندیشیده شده است.
  مهندس نیک اقبالی تصریح کردند: مراکز اورژانس ها، داروخانه ها، تعاونی های مسافر بر و پروازها باید آمادگی کامل برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به مسافران را داشته باشند.
  معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کردند: فرمانداری ها، بخشداری ها، شهرداری ها و دهیاری ها باید آمادگی کامل داشته باشند که خدمات به نحو مطلوب به مسافران نوروزی ارائه شود تا خاطرات شیرین و به یادماندنی در اذهان آنها باقی بماند.
  وی اظهار داشتند: برای آمادگی بیشتر دستگاه های اجرائی در خدمات دهی، روز 25 اسفند ماه جاری مانور سراسری آمادگی سفرهای نوروزی در استان همزمان با سراسر کشور انجام می شود.
  مهندس نیک اقبالی خاطر نشان کردند: امسال جلسات سفرهای نوروزی در فواصل زمانی معینی بطور منظم برگزار شده و همه تصمیمات و اقدامات لازم و ضروری به عمل آماده است و همه دستگاه های اجرائی در ایام تعطیلات نوروزی نیز آماده هرگونه انجام خدمات به مهمانان و گردشگران در این استان هستند.
  منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد
  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما