جمعه 31 خرداد 1398   00:20:01
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1396/9/21 سه‌شنبه
 • آیین تکریم و معارفه معاون سابق و جدید هماهنگی امورعمرانی استانداری برگزار شد.
  آیین تکریم و معارفه معاون سابق و جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد با حضور احمدی استاندار و اعضای شورای اداری استان برگزار شد.
  برگزاری این نشست در راستای حکم رحمانی فضلی وزیر کشور است که عزیز فیلی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد منصوب کرد.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم وزیر کشور برای انتصاب عزیز فیلی آمده است:
  به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد دکترعلی محمد احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد و تأئید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویر احمد منصوب می نمایم.
  ایجاد هماهنگی در زمینه های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر اجرای طرح های عمرانی دستگاه های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران دستگاه ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.
  توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
  عزیز فیلی متولد استان ایلام شهرستان آبدانان و فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه علم و صنعت تهران است.
  وی دارای سوابق مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام، معاون هماهنگی امور عمرانی استان ایلام، معاون هماهنگی امور عمرانی استان چهار محال و بختیاری، مدیرکل ابنیه وزارت راه و شهرسازی، معاون هماهنگی امور عمرانی استان مرکزی و مجری طرح بهسازی سازمان راهداری و حمل و نقل کشور می باشد.
  در این آئین پژمان نیک اقبالی معاون سابق هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد مورد تقدیر قرار گرفت.
  منبع خبر:پایگاه اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما