يكشنبه 30 تير 1398   18:04:20
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
جلسه ساماندهی گلزارشدا
معاون عمرانی: گلزارهای شهدای استان تا پایان سال 97 ساماندهی شوند معاون عمرانی: گلزارهای شهدای استان تا پایان سال 97 ساماندهی شوند معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد نسبت به ساماندهی گلزار شهیدان استان تا پایان سال 97 تاکید کرد.
مهندس عزیز فیلی در نشست کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان، اظهار داشت: به منظور تسریع در ساماندهی گلزار شهدای استان نشستی با حضور نماینده سازمان مدیریت وبرنامه ریزی، نماینده عمرانی استاندار و بنیاد شهید تا 25 دی ماه برگزار شود.
معاون عمرانی استانداری، خواستار استفاده از ظرفیت خیرین برای مرمت گلزار شهدا شد و افزود: خیرین نقش مهمی در ترویج و توسعه فرهنگ شهادت دارند و می توانند با سرمایه گذاری در کارهای فرهنگی از آسیب های اجتماعی جلوگیری کنند.
مهندس فیلی با بیان اینکه، ترویج روحیه ایثارگری یک وظیفه همگانی است، بیان کرد: ساماندهی و به بهبود وضعیت گلزار شهداء اقدام مهمی در این خصوص است.
وی به ساماندهی مزار شهید در لنده اشاره کرد و افزود: با توجه به وضعیت اعلام شده توسط آموزش و پرورش لنده در خصوص عدم توانایی تامین بودجه این حوزه باید با استفاده از ظرفیت راه و شهرسای و توسط پیمانکاران فعال در منطقه و با هماهنگی بنیاد شهید عملیاتی شود.
معاون عمرانی استانداری با اشاره به گلزارهایی که نیاز به مرمت دارند، بیان کرد: در این حوزه بهره گیری از ظرفیت های خیرین ضروری است و در صورت تحقق این موضوع تمرکز بر ساماندهی گلزارهای شهدا به نحو مطلوب تری عملیاتی می شود.
منبع خبر:پایگاه اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد
مجری سایت:شرکت سیگما